Hakkımızda

Hakkımızda

Opr. Dr. Murat Günal

Kendisi, cerrahi alanındaki bilgi birikimiyle birlikte bel, boyun, sırt fıtıkları ve bağzı omurga kas ağrılarında cerrahi dışı tedavi yöntemleriyle de tanınan bir sağlık profesyonelidir.

Opr. Dr. Murat Günal Muayenehanesi olarak, sizlere sağlıklı ve mutlu bir yaşam sunabilmek için buradayız. Randevu almak veya detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

0 +

Yıllık Tecrübe

0 +

Mutlu Hasta

Öz Geçmiş

Opr. Dr. Murat Günal

Zonguldakta doğdum. Sonrasında Seydişehir’e taşındık ve ilkokula orada başladım. Sonra sırayla Mardin, Ankara, Samsun Çarşamba derken Samsun’un Ayvacık ilçesinde yani 5. Okulumda ilkokul diplomamı aldım; muhteşem bir çocukluk dönemiydi. Ortaokula Balıkesir Ayvalık’ta başladım ve devamı Samsun’da geldi. Ortaöğrenimimi Samsun’da tamamladıktan sonra 1 yıl Atatürk Üniversitesinde diş hekimliği okudum. Okuluma devam ederken Samsun 19 Mayıs Üniversitesi tıp fakültesini kazandım. Mutlu bir öğrencilik sonrası ilk atama yerim Tokat’ın Yağmurlu kasabası oldu. Mecburi hizmet sonrası Samsun’un Asarcık ilçesine atandım, arkasından tayinim Samsun Göğüs Hastalıkları Hastanesine çıktı. 2001 tus ‘unda Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde Beyin ve Sinir Cerrahisi ihtisasına girdim, yoğun ve güzel anılarla dolu ihtisasım 2006 yılında bitti. Tekrar mecburi hizmete bu sefer küçük ama efsanevi Artvin’e, ardından doğanın tüm zenginliğini sergilediği Adapazarına Toyotasa Hastanesine, ordan İstanbul Arnavutköy’e geçtim. Çok severek yıllarca çalıştığım Arnavutköy’de çeşitli beyin hastalıklarında cerrahi, ayrıca cerrahi ve cerrahi dışı yöntemlerle bel- boyun fıtığı, omur kanal darlıkları ve benzerleri gibi dejeneratif omurga hastalıklarında başarıyla hizmet ettim. Ardından Beylikdüzü Devlet Hastanesine geçtim, yönetim istediğim girişimsel ağrı ünitesini açınca tedavilerime orada devam ettim. Halen Beylikdüzündeki muayenehanemde çalışmalarıma aynı disiplin ve zevkle devam etmekteyim.

Değerlerimiz

"Sağlığınıza Saygı, Güvenle Başlar''

Vizyon

Opr. Dr. Murat Günal Muayenehanesi olarak vizyonumuz, sağlıkta mükemmelliği ve yeniliği benimseyerek, hastalarımıza çağdaş tıbbi çözümler sunan öncü bir sağlık kuruluşu olmaktır. Sürekli eğitim, teknolojik gelişmeleri takip etme ve hasta memnuniyetini ön planda tutma anlayışımız, vizyonumuzun temelini oluşturur. Sağlıklı bir toplum için öncü olma yolunda, kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunmaya devam edeceğiz.

Misyon

Opr. Dr. Murat Günal Muayenehanesi olarak misyonumuz, her hastamıza kapsamlı ve kişiye özel sağlık hizmeti sunarak, sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralamak ve yaşam kalitelerini artırmaktır. İhtiyaçlarınızı anlamak, güvenilir ve etkili tedaviler sunmak için özveriyle çalışmak, misyonumuzun temelini oluşturur. Her hasta bizim için özeldir ve sağlıkları en üst düzeyde tutmak için çaba gösteririz.